VIP karta  = výrobky o třetinu levněji

K žádným pravidelným nákupům vás VIP karta nezavazuje!!!

Navíc získáte přístup do Klubu tianDe plného recenzí a zkušeností s produkty,  ale také moje osobní konzultace o výrobcích a jejich účincích, dále i další výhody a možnost dalších slev a dárků.

Sex je ale velmi důležitá součást našeho života. A kvalitní sex, při kterém si ho my ženy naplno užijeme, je velmi důležitý nejen pro naše zdraví, ale i pro naši psychiku i pro náš partnerský život.

Náš ženský klitoris má 8000 nervových zakončení, je to nejcitlivější orgán na našem těle vůbec a zasluhuje on, stejně tak naše vnitřní intimní prostředí opravdu pozornost.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete souhlas se zasláním požadovaných informací a následně mého newsletteru Tiande. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit. Vaše osobní údaje budu (Martina Macháčková, web tiande.bystredeti.cz) zpracovávat v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů.

Dárky od tianDe

 Zdarma bonus 40 básniček s malováním

Pokud se zaregistrujete (získáte VIP slevovou kartu) a do 5 dní uděláte objednávku jakýchkoliv výrobků TianDe alespoň za 50 bodů (hodnota nákupu za cca 1200 Kč), abyste si je vyzkoušela (a eventuelně věděla, co můžete dále doporučovat), získáte jako bonus 40 básniček s malováním pro vaše dítě (v hodnotě 560 Kč), kdy každému kroku malování daného obrázku odpovída jeden verš básničky. Součástí online balíčku Malování s básničkou jsou texty básniček s obrázky jako jednotlivými kroky malování, dále zvukové soubory básniček ke stažení ve formě MP3 a video-návody malování (viz ukázky níže).

Příklad video-návodu jednodušší básničky:

Příklad video-návodu složitější básničky:

Video-návod s textem pro podporu raného čtení u jednodušší básničky:

Video-návod s textem pro podporu raného čtení u složitější básničky:

Malování s básničkou jsou básničky a obrázky jako jednotlivé kroky malování, díky kterým se Váš společný čas s děťátkem změní na poutavou aktivitu plnou objevování tvarů a slov a v níž zároveň posílíte svůj vzájemný vztah.