Můj příběh

Jmenuju se Martina Macháčková a jsem milující maminka dvou úžasných holek Leničky a Kačenky, které nade vše miluju a na kterých mi neskutečně moc záleží.

Stejně jako každý rodič svého dítěte jsem vždy chtěla udělat vše pro to, abych zajistila svým dětem co nejlepší start do života.

Po ukončení studia na vysoké škole jsem si splnila jeden svůj malý sen – odjela jsem do USA, kde jsem žila 5 let a kde se mi narodila moje starší dcera.  Právě tam a právě kvůli mému miminku jsem zjišťovala, co všechno mohu pro své dítě udělat a objevila jsem obor raného vzdělávání, jež je v USA již desítky let známý.

Malé děti jsou výjimečně bystré a dokáží se naučit cokoliv, co se jim představí v příjemné láskyplné atmosféře zábavnou formou. Pro malé děti je učení opravdu hra. A díky dominanci pravé mozkové hemisféry právě v raném věku dítě dokáže nové informace vstřebávat snadno a bez námahy, velmi rychle a ve velkém množství.

 

Teď už jsou moje holky o dost starší :-) a už mě potřebují mnohem méně než když byly maličké. Nebo spíš mě teď potřebují jinak :-)

A mám skvělého partnera (a s ním i další skvělou osmiletou slečnu). Žiju v Děčíně šťastný rodinný a naplněný partnerský život. 

A rozhodla jsem se ve svém podnikání nabrat další směr.  

 

Po návratu do Čech jsem se dále o tento obor zajímala a seznamovala se také s dalšími metodami i od jiných než amerických expertů. Rozhodla jsem se přinést informace o raném vzdělávání ii rodičům u nás. Založila jsem při rodičovské dovolené  s mladší dcerkou web a komunitu Bystré Děti a po druhé rodičovské jsem již nemusela nastoupit zpět do práce, a mohla se tak naplno věnovat svým dětem. 

Seznámila jsem s úžasným světem TianDe.

"Za každou úspěšnou a spokojenou ženou je ona sama."

Jelikož pro mě bylo zdraví mé i mých bližních vždy velmi důležité a zdravý životní styl mi byl vždy blízký, svět TianDe mě nadchl, jelikož produkty spojují tradičních receptury čínské medicíny a bylinky z Altaje - oblasti, jež je považována za jednu z nejčistších oblastí na světe. Produkty, které mají díky speciálnímu složení vysokou účinnost. 

A zároveň jsem cítila, že svět TianDe nabízí i skvělou příležitost změnit svůj život po stránce pracovní mnoha ženám a hlavně maminkám, především těm na rodičovské dovolené nebo po ní. Takže je to nejen skvělá pracovní příležitost, ale také životní styl, který ženám nabízí volnost, svobodu (kterou tolik potřebují, když mají děti, kterým se chtějí věnovat), finanční nezávislost a naučí je hýčkat samy sebe. A to je přesně to, co chci i pro sebe. :-)

A taky pro vás, pokud do toho půjdete se mnou a necháte se vést...

Jsem silná... protože znám své slabosti.
Jsem nádherná... protože znám své vady.
Jsem nebojácná... protože jsem se naučila rozeznávat iluze od skutečnosti.
Jsem moudrá... protože se učím ze svých chyb.
Mohu se smát... protože znám smutek.
Miluji... protože jsem pocítila nenávist a dávám přednost lásce...

Kontaktujte mě

Ať už řešíte drobné vady na kráse či nepříjemné zdravotní neduhy nebo byste si chtěli přivydělat, v TianDe najdeme společně cestu k vyřešení vašich problémů. Neváhejte mi napsat a já se vám ozvu.